C0805C200G5GACTU
KEMETKEMET
C0805C200G5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C200G5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0805
Ngā Rauemi: C0805C200G5GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C200G5GACTU
Tau Wae C0805C200G5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 344055 pcs Pepa Raraunga C0805C200G5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-9185-2
C0805C200G5GAC
C0805C200G5GAC7800
C0805C200G5GAC7867
C0805C200G5GACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 51 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 20pF