C0805C185K9RACTU
KEMETKEMET
C0805C185K9RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C185K9RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.8UF 6.3V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C185K9RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C185K9RACTU
Tau Wae C0805C185K9RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1.8UF 6.3V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 351272 pcs Pepa Raraunga C0805C185K9RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 6.3V
Te manawanui 1.8µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-4935-2
C0805C185K9RAC
C0805C185K9RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0805C185K9RACTU Te Kāhua Ara 0.055" (1.40mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahua nui 1.8µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 1.8UF 6.3V X7R 0805