C0805C180J4GACTU
KEMETKEMET
C0805C180J4GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C180J4GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 18PF 16V NP0 0805
Ngā Rauemi: C0805C180J4GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C180J4GACTU
Tau Wae C0805C180J4GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 18PF 16V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1191532 pcs Pepa Raraunga C0805C180J4GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C180J4GAC
C0805C180J4GAC7800
C0805C180J4GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 18pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 18pF