C0805C153M2REC7210
Hua Hua
Tau Wae: C0805C153M2REC7210
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 15NF 200V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805C153M2REC7210.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C153M2REC7210
Tau Wae C0805C153M2REC7210 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 15NF 200V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1677542 pcs Pepa Raraunga C0805C153M2REC7210.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection