C0805C153JMREC7210
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C153JMREC7210
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 15NF 63V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0805C153JMREC7210.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C153JMREC7210
Tau Wae C0805C153JMREC7210 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 15NF 63V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1312034 pcs Pepa Raraunga C0805C153JMREC7210.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C153JMGECAUTO7210
C0805C153JMGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 63V C0G 5%
I roto i te taonga: 1784888 pcs
Tikiake: C0805C153JMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C153JMREC
C0805C153JMREC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 63V X7R 5%