C0805C153J5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C153J5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 15NF 50V C0G 5%
Ngā Rauemi: C0805C153J5GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C153J5GEC
Tau Wae C0805C153J5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 15NF 50V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244962 pcs Pepa Raraunga C0805C153J5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C153J5GACAUTO
C0805C153J5GACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 50V C0G/NP0 0805
I roto i te taonga: 246405 pcs
Tikiake: C0805C153J5GACAUTO.pdf
RFQ
C0805C153J5GECAUTO
C0805C153J5GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 50V C0G 5%
I roto i te taonga: 1590182 pcs
Tikiake: C0805C153J5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805C153J4REC7800
C0805C153J4REC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 15NF 16V X7R 5%
Tikiake: C0805C153J4REC7800.pdf
C0805C153J5GACTU
C0805C153J5GACTU
Tikiake: C0805C153J5GACTU.pdf
C0805C153J5GEC7800
C0805C153J5GEC7800