C0805C152MMGECAUTO
Hua Hua
Tau Wae: C0805C152MMGECAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805C152MMGECAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C152MMGECAUTO
Tau Wae C0805C152MMGECAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1835174 pcs Pepa Raraunga C0805C152MMGECAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±20% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C152MMREC
C0805C152MMREC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 20%
I roto i te taonga: 240800 pcs
Tikiake: C0805C152MMREC.pdf
RFQ
C0805C152MMGECAUTO7210
C0805C152MMGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 20%
I roto i te taonga: 2074885 pcs
Tikiake: C0805C152MMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C152MMREC7800
C0805C152MMREC7800
Tikiake: C0805C152MMREC7800.pdf
C0805C152MMGEC
C0805C152MMGEC