C0805C152M1GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C152M1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G
Ngā Rauemi: C0805C152M1GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C152M1GEC
Tau Wae C0805C152M1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 354318 pcs Pepa Raraunga C0805C152M1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C152M1HAC7800
C0805C152M1HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 100V ULTRA ST
I roto i te taonga: 4146186 pcs
Tikiake: C0805C152M1HAC7800.pdf
RFQ
C0805C152KMREC
C0805C152KMREC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 253839 pcs
Tikiake: C0805C152KMREC.pdf
RFQ
C0805C152M1GEC7210
C0805C152M1GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G