C0805C152KMGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C152KMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 10%
Ngā Rauemi: C0805C152KMGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C152KMGEC
Tau Wae C0805C152KMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 357798 pcs Pepa Raraunga C0805C152KMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C152KMREC
C0805C152KMREC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 253839 pcs
Tikiake: C0805C152KMREC.pdf
RFQ
C0805C152KMGECAUTO7210
C0805C152KMGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 63V C0G 10%
I roto i te taonga: 2060668 pcs
Tikiake: C0805C152KMGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C152KDRACAUTO
C0805C152KDRACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 1000V X7R 10%
Tikiake: C0805C152KDRACAUTO.pdf
C0805C152KAREC7210
C0805C152KAREC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 250V X7R
Tikiake: C0805C152KAREC7210.pdf
C0805C152KMGECAUTO
C0805C152KMGECAUTO
Tikiake: C0805C152KMGECAUTO.pdf
C0805C152KMGEC7210
C0805C152KMGEC7210
Tikiake: C0805C152KMGEC7210.pdf
C0805C152KCRACTU
C0805C152KCRACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 1500PF 500V X7R 0805
Tikiake: C0805C152KCRACTU.pdf
C0805C152KMREC7210
C0805C152KMREC7210
Tikiake: C0805C152KMREC7210.pdf
C0805C152KMGEC7800
C0805C152KMGEC7800