C0805C152KAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C152KAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C0805C152KAGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C152KAGEC
Tau Wae C0805C152KAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 395488 pcs Pepa Raraunga C0805C152KAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C152K5RECAUTO7210
C0805C152K5RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 1378667 pcs
Tikiake: C0805C152K5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C152K8HAC7800
C0805C152K8HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 10V ULTRA STA
I roto i te taonga: 3946630 pcs
Tikiake: C0805C152K8HAC7800.pdf
RFQ
C0805C152KAGEC7800
C0805C152KAGEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G
Tikiake: C0805C152KAGEC7800.pdf
C0805C152K8HACAUTO
C0805C152K8HACAUTO
Tikiake: C0805C152K8HACAUTO.pdf
C0805C152K5REC7800
C0805C152K5REC7800
Tikiake: C0805C152K5REC7800.pdf
C0805C152KAGECAUTO
C0805C152KAGECAUTO
Tikiake: C0805C152KAGECAUTO.pdf
C0805C152KAGEC7210
C0805C152KAGEC7210