C0805C152K2RALTU
KEMETKEMET
C0805C152K2RALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C152K2RALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 200V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C152K2RALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C152K2RALTU
Tau Wae C0805C152K2RALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 200V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 611662 pcs Pepa Raraunga C0805C152K2RALTU.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C152K2RAL
C0805C152K2RAL7800
C0805C152K2RAL7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Te kaha 1500pF