C0805C152JMRECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C152JMRECAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0805C152JMRECAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C152JMRECAUTO
Tau Wae C0805C152JMRECAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 63V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1147983 pcs Pepa Raraunga C0805C152JMRECAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection