C0805C151KCRACTU
KEMETKEMET
C0805C151KCRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C151KCRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 500V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C151KCRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C151KCRACTU
Tau Wae C0805C151KCRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 500V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 743107 pcs Pepa Raraunga C0805C151KCRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C151KCRAC
C0805C151KCRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 150pF Nga tono General Purpose