C0805C125M9RACTU
KEMETKEMET
C0805C125M9RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C125M9RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.2UF 6.3V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C125M9RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C125M9RACTU
Tau Wae C0805C125M9RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1.2UF 6.3V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 356509 pcs Pepa Raraunga C0805C125M9RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C125M9RAC
C0805C125M9RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1.2µF Nga tono General Purpose