C0805C105M8VACTU
KEMETKEMET
C0805C105M8VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C105M8VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 10V Y5V 0805
Ngā Rauemi: C0805C105M8VACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C105M8VACTU
Tau Wae C0805C105M8VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 10V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 479458 pcs Pepa Raraunga C0805C105M8VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C105M8VAC
C0805C105M8VAC7800
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose