C0805C105J8NACTU
KEMETKEMET
C0805C105J8NACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C105J8NACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 10V X8L 0805
Ngā Rauemi: C0805C105J8NACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C105J8NACTU
Tau Wae C0805C105J8NACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 10V X8L 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 384186 pcs Pepa Raraunga C0805C105J8NACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema X8L
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-5763-6
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8L 0805 (2012 Metric) Te kaha 1µF