C0805C104Z4VACTU
KEMETKEMET
C0805C104Z4VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C104Z4VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0805
Ngā Rauemi: C0805C104Z4VACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C104Z4VACTU
Tau Wae C0805C104Z4VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3565756 pcs Pepa Raraunga C0805C104Z4VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-9159-2
C0805C104Z4VAC
C0805C104Z4VAC7800
C0805C104Z4VAC7867
C0805C104Z4VACTU-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) Te kaha 0.1µF