C0805C104M5REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C104M5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 0.1UF 50V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805C104M5REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C104M5REC
Tau Wae C0805C104M5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 0.1UF 50V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227105 pcs Pepa Raraunga C0805C104M5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C104M5RACAUTO
C0805C104M5RACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
I roto i te taonga: 2455181 pcs
Tikiake: C0805C104M5RACAUTO.pdf
RFQ
C0805C104M5UAC7210
C0805C104M5UAC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 50V Z5U 0805
I roto i te taonga: 2119694 pcs
Tikiake: C0805C104M5UAC7210.pdf
RFQ
C0805C104M5RECAUTO
C0805C104M5RECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 0.1UF 50V X7R 20%
Tikiake: C0805C104M5RECAUTO.pdf
C0805C104M5RACTU
C0805C104M5RACTU
Tikiake: C0805C104M5RACTU.pdf
C0805C104M4VACTU
C0805C104M4VACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 16V Y5V 0805
Tikiake: C0805C104M4VACTU.pdf
C0805C104M5REC7210
C0805C104M5REC7210
Tikiake: C0805C104M5REC7210.pdf
C0805C104M4RECAUTO7210
C0805C104M4RECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 0.1UF 16V X7R 20%
Tikiake: C0805C104M4RECAUTO7210.pdf
C0805C104M5RALTU
C0805C104M5RALTU
Tikiake: C0805C104M5RALTU.pdf
C0805C104M5RECAUTO7210
C0805C104M5RECAUTO7210
Tikiake: C0805C104M5RECAUTO7210.pdf
C0805C104M5UACB
C0805C104M5UACB
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAPACITOR CERAMIC MLCC 0805
Tikiake: C0805C104M5UACB.pdf
C0805C104M5REC7800
C0805C104M5REC7800
Tikiake: C0805C104M5REC7800.pdf
C0805C104M4RECAUTO
C0805C104M4RECAUTO
Tikiake: C0805C104M4RECAUTO.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel