C0805C104J5REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C104J5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 0.1UF 50V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0805C104J5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C104J5REC
Tau Wae C0805C104J5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 0.1UF 50V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194043 pcs Pepa Raraunga C0805C104J5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C104J5REC7800
C0805C104J5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 0.1UF 50V X7R 5%
I roto i te taonga: 995992 pcs
Tikiake: C0805C104J5REC7800.pdf
RFQ
C0805C104J5RECAUTO7210
C0805C104J5RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1313730 pcs
Tikiake: C0805C104J5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C104J5RACB
C0805C104J5RACB
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAPACITOR CERAMIC MLCC 0805
Tikiake: C0805C104J5RACB.pdf
C0805C104J5RACAUTO
C0805C104J5RACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Tikiake: C0805C104J5RACAUTO.pdf
C0805C104J5RECAUTO
C0805C104J5RECAUTO