C0805C103M5REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C103M5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 10NF 50V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805C103M5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C103M5REC
Tau Wae C0805C103M5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 10NF 50V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227074 pcs Pepa Raraunga C0805C103M5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C103M5UACTU
C0805C103M5UACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 50V Z5U 0805
I roto i te taonga: 1836241 pcs
Tikiake: C0805C103M5UACTU.pdf
RFQ
C0805C103M5RECAUTO7210
C0805C103M5RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 50V X7R 20%
I roto i te taonga: 1363530 pcs
Tikiake: C0805C103M5RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C103M5REC7800
C0805C103M5REC7800
Tikiake: C0805C103M5REC7800.pdf
C0805C103M5REC7210
C0805C103M5REC7210