C0805C103M5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C103M5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 10NF 50V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805C103M5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C103M5GEC
Tau Wae C0805C103M5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 10NF 50V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 395987 pcs Pepa Raraunga C0805C103M5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C103M4RECAUTO7210
C0805C103M4RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 16V X7R 20%
I roto i te taonga: 1358603 pcs
Tikiake: C0805C103M4RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C103M5GECAUTO
C0805C103M5GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 50V C0G 20%
I roto i te taonga: 1910453 pcs
Tikiake: C0805C103M5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805C103M4RACTU
C0805C103M4RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 16V X7R 0805
Tikiake: C0805C103M4RACTU.pdf
C0805C103M5JACAUTO
C0805C103M5JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 50V U2J 0805
Tikiake: C0805C103M5JACAUTO.pdf
C0805C103M5GECAUTO7210
C0805C103M5GECAUTO7210