C0805C103K3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C103K3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 10NF 25V C0G 10%
Ngā Rauemi: C0805C103K3GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C103K3GEC
Tau Wae C0805C103K3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 10NF 25V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 395814 pcs Pepa Raraunga C0805C103K3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C103K3GEC7800
C0805C103K3GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 25V C0G 10%
I roto i te taonga: 2414845 pcs
Tikiake: C0805C103K3GEC7800.pdf
RFQ
C0805C103K3HACTU
C0805C103K3HACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 25V X8R 0805
I roto i te taonga: 1251389 pcs
Tikiake: C0805C103K3HACTU.pdf
RFQ
C0805C103K3GEC7210
C0805C103K3GEC7210