C0805C103FMGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C103FMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 10NF 63V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805C103FMGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C103FMGEC
Tau Wae C0805C103FMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 10NF 63V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162566 pcs Pepa Raraunga C0805C103FMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C103F8JACAUTO
C0805C103F8JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 10V U2J 0805
I roto i te taonga: 214333 pcs
Tikiake: C0805C103F8JACAUTO.pdf
RFQ
C0805C103F5JACAUTO
C0805C103F5JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 50V U2J 0805
I roto i te taonga: 184739 pcs
Tikiake: C0805C103F5JACAUTO.pdf
RFQ
C0805C103FMGECAUTO
C0805C103FMGECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 63V C0G 1%
Tikiake: C0805C103FMGECAUTO.pdf
C0805C103FMGEC7210
C0805C103FMGEC7210