C0805C102MAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C102MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1NF 250V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805C102MAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C102MAGEC
Tau Wae C0805C102MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1NF 250V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 395254 pcs Pepa Raraunga C0805C102MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C102MAGECAUTO7210
C0805C102MAGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 250V C0G 20%
I roto i te taonga: 2023317 pcs
Tikiake: C0805C102MAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C102MAGEC7800
C0805C102MAGEC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 2596664 pcs
Tikiake: C0805C102MAGEC7800.pdf
RFQ
C0805C102M8HAC7800
C0805C102M8HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 10V ULTRA STABL
Tikiake: C0805C102M8HAC7800.pdf
C0805C102M5RECAUTO7210
C0805C102M5RECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 50V X7R 20%
Tikiake: C0805C102M5RECAUTO7210.pdf
C0805C102MAGEC7210
C0805C102MAGEC7210