C0603X333M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603X333M4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0603 33NF 16V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0603X333M4REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603X333M4REC
Tau Wae C0603X333M4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 33NF 16V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 688121 pcs Pepa Raraunga C0603X333M4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0603X333M4RECAUTO
C0603X333M4RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0603 33NF 16V X7R 20%
I roto i te taonga: 3061440 pcs
Tikiake: C0603X333M4RECAUTO.pdf
RFQ
C0603X333K5RECAUTO
C0603X333K5RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.033UF 50V X7R 0603
I roto i te taonga: 1647951 pcs
Tikiake: C0603X333K5RECAUTO.pdf
RFQ
C0603X333M4RECAUTO7411
C0603X333M4RECAUTO7411
Tikiake: C0603X333M4RECAUTO7411.pdf
C0603X333M5REC7867
C0603X333M5REC7867
Tikiake: C0603X333M5REC7867.pdf
C0603X333M1RECAUTO
C0603X333M1RECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.033UF 100V X7R 0603
Tikiake: C0603X333M1RECAUTO.pdf
C0603X333M4REC7867
C0603X333M4REC7867
Tikiake: C0603X333M4REC7867.pdf
C0603X333M3RECAUTO
C0603X333M3RECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603
Tikiake: C0603X333M3RECAUTO.pdf
C0603X333M1REC7867
C0603X333M1REC7867
Tikiake: C0603X333M1REC7867.pdf
C0603X333M4REC7411
C0603X333M4REC7411