C0603X100J5GACTU
KEMETKEMET
C0603X100J5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603X100J5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: 1.C0603X100J5GACTU.pdf2.C0603X100J5GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603X100J5GACTU
Tau Wae C0603X100J5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 919492 pcs Pepa Raraunga 1.C0603X100J5GACTU.pdf2.C0603X100J5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-7378-2
C0603X100J5GAC
C0603X100J5GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 10pF