C0603T823K5RCLTU
KEMETKEMET
C0603T823K5RCLTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603T823K5RCLTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.082UF 50V X7R 0603
Ngā Rauemi: C0603T823K5RCLTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603T823K5RCLTU
Tau Wae C0603T823K5RCLTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 50V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 150953 pcs Pepa Raraunga C0603T823K5RCLTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga COTS Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603T823K5RCL
C0603T823K5RCL7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.082µF