C0603T100J2GCLTU
KEMETKEMET
C0603T100J2GCLTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603T100J2GCLTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 200V NP0 0603
Ngā Rauemi: C0603T100J2GCLTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603T100J2GCLTU
Tau Wae C0603T100J2GCLTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 200V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 163561 pcs Pepa Raraunga C0603T100J2GCLTU.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga COTS Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603T100J2GCL
C0603T100J2GCL7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 10pF