C0603S103K5RACTU
KEMETKEMET
C0603S103K5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603S103K5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Ngā Rauemi: C0603S103K5RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603S103K5RACTU
Tau Wae C0603S103K5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1405557 pcs Pepa Raraunga C0603S103K5RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 10000pF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa FE-CAP RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Boardflex Sensitive Ratonga -
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-7967-2
C0603S103K5RAC
C0603S103K5RAC7867
C0603S103K5RACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0603S103K5RACTU Te Kāhua Ara 0.034" (0.87mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Floating Electrode, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahua nui 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 50V X7R 0603