C0603C910G5GALTU
KEMETKEMET
C0603C910G5GALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C910G5GALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 91PF 50V NP0 0603
Ngā Rauemi: C0603C910G5GALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C910G5GALTU
Tau Wae C0603C910G5GALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 91PF 50V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 198549 pcs Pepa Raraunga C0603C910G5GALTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603C910G5GAL
C0603C910G5GAL7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 51 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 91pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 91pF