C0603C821J5RACTU
KEMETKEMET
C0603C821J5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C821J5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 50V X7R 0603
Ngā Rauemi: C0603C821J5RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C821J5RACTU
Tau Wae C0603C821J5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 50V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2709398 pcs Pepa Raraunga C0603C821J5RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-9127-2
C0603C821J5RAC
C0603C821J5RAC7867
C0603C821J5RACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 820pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 820pF