C0603C682K2RAC7867
KEMETKEMET
C0603C682K2RAC7867 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C682K2RAC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 200V X7R 0603
Ngā Rauemi: C0603C682K2RAC7867.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C682K2RAC7867
Tau Wae C0603C682K2RAC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 200V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 657491 pcs Pepa Raraunga C0603C682K2RAC7867.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-14536-2
C0603C682K2RAC
C0603C682K2RACTU
C0603C682K2RACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 6800pF