C0603C474M3RAC7867
KEMETKEMET
C0603C474M3RAC7867 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C474M3RAC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603
Ngā Rauemi: C0603C474M3RAC7867.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C474M3RAC7867
Tau Wae C0603C474M3RAC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1549402 pcs Pepa Raraunga C0603C474M3RAC7867.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-17968-2
C0603C474M3RAC7867-ND
C0603C474M3RACTU
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose