C0603C362J4JACAUTO
KEMETKEMET
C0603C362J4JACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C362J4JACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3600PF 16V U2J 0603
Ngā Rauemi: C0603C362J4JACAUTO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C362J4JACAUTO
Tau Wae C0603C362J4JACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3600PF 16V U2J 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 501246 pcs Pepa Raraunga C0603C362J4JACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema U2J
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor, Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3600pF ±5% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) Te kaha 3600pF