C0603C361J3GACTU
KEMETKEMET
C0603C361J3GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C361J3GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 360PF 25V NP0 0603
Ngā Rauemi: C0603C361J3GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C361J3GACTU
Tau Wae C0603C361J3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 360PF 25V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 879351 pcs Pepa Raraunga C0603C361J3GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603C361J3GAC
C0603C361J3GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 360pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 360pF Nga tono General Purpose