C0603C331F8HAC7867
KEMETKEMET
C0603C331F8HAC7867 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C331F8HAC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0603 330PF 10V ULTRA STA
Ngā Rauemi: C0603C331F8HAC7867.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C331F8HAC7867
Tau Wae C0603C331F8HAC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 330PF 10V ULTRA STA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2510495 pcs Pepa Raraunga C0603C331F8HAC7867.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603C331F8HACTU
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±1% 10V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose