C0603C300J3GACTU
KEMETKEMET
C0603C300J3GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C300J3GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 30PF 25V NP0 0603
Ngā Rauemi: C0603C300J3GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C300J3GACTU
Tau Wae C0603C300J3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 30PF 25V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 850558 pcs Pepa Raraunga C0603C300J3GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603C300J3GAC
C0603C300J3GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 47 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 30pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 30pF