C0603C222J5GACTU
KEMETKEMET
C0603C222J5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C222J5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: C0603C222J5GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C222J5GACTU
Tau Wae C0603C222J5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1368211 pcs Pepa Raraunga C0603C222J5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-7878-2
C0603C222J5GAC
C0603C222J5GAC7867
C0603C222J5GACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 2200pF