C0603C221K4RALTU
KEMETKEMET
C0603C221K4RALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C221K4RALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 16V X7R 0603
Ngā Rauemi: C0603C221K4RALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C221K4RALTU
Tau Wae C0603C221K4RALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 16V X7R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 517188 pcs Pepa Raraunga C0603C221K4RALTU.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603C221K4RAL
C0603C221K4RAL7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Te kaha 220pF