C0603C200C3GAC7867
KEMETKEMET
C0603C200C3GAC7867 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C200C3GAC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 20PF 25V NP0 0603
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C200C3GAC7867
Tau Wae C0603C200C3GAC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 20PF 25V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154313 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-14496-2
C0603C200C3GAC
C0603C200C3GACTU
C0603C200C3GACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 20pF