C0603C180J8GACTU
KEMETKEMET
C0603C180J8GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C180J8GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 18PF 10V NP0 0603
Ngā Rauemi: C0603C180J8GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C180J8GACTU
Tau Wae C0603C180J8GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 18PF 10V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1501313 pcs Pepa Raraunga C0603C180J8GACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui 18pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603C180J8GAC
C0603C180J8GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0603C180J8GACTU Te Kāhua Ara 0.034" (0.87mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahua nui 18pF ±5% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 18PF 10V NP0 0603