C0603C153K4REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C153K4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0603 15NF 16V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0603C153K4REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C153K4REC
Tau Wae C0603C153K4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 15NF 16V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 665616 pcs Pepa Raraunga C0603C153K4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0603C153K4JAC7867
C0603C153K4JAC7867
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 16V U2J 0603
I roto i te taonga: 1276460 pcs
Tikiake: C0603C153K4JAC7867.pdf
RFQ
C0603C153K4RECAUTO
C0603C153K4RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0603 15NF 16V X7R 10%
I roto i te taonga: 3302984 pcs
Tikiake: C0603C153K4RECAUTO.pdf
RFQ
C0603C153K5RACTU
C0603C153K5RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Tikiake: C0603C153K5RACTU.pdf
C0603C153K4RECAUTO7411
C0603C153K4RECAUTO7411
Tikiake: C0603C153K4RECAUTO7411.pdf
C0603C153K3RACTU
C0603C153K3RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.015UF 25V X7R 0603
Tikiake: C0603C153K3RACTU.pdf
C0603C153K4REC7411
C0603C153K4REC7411
Tikiake: C0603C153K4REC7411.pdf
C0603C153K5RACAUTO
C0603C153K5RACAUTO
Tikiake: C0603C153K5RACAUTO.pdf
C0603C153K4REC7867
C0603C153K4REC7867