C0603C152M2GEC7867
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C152M2GEC7867
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0603 1.5NF 200V C0G
Ngā Rauemi: C0603C152M2GEC7867.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C152M2GEC7867
Tau Wae C0603C152M2GEC7867 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 1.5NF 200V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2230138 pcs Pepa Raraunga C0603C152M2GEC7867.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui 1500pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive, ESD Protection Ratonga AEC-Q200
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga C0603C152M2GEC7867
Te Kāhua Ara 0.034" (0.87mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahua nui 1500pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 0603 1.5NF 200V C0G