C0603C151F8HACAUTO
KEMETKEMET
C0603C151F8HACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C151F8HACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0603 150PF 10V ULTRA STA
Ngā Rauemi: C0603C151F8HACAUTO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C151F8HACAUTO
Tau Wae C0603C151F8HACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 150PF 10V ULTRA STA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1883121 pcs Pepa Raraunga C0603C151F8HACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±1% 10V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) Te kaha 150pF