C0603C120J4GACTU
KEMETKEMET
C0603C120J4GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C120J4GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 12PF 16V NP0 0603
Ngā Rauemi: C0603C120J4GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C120J4GACTU
Tau Wae C0603C120J4GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 12PF 16V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1455649 pcs Pepa Raraunga C0603C120J4GACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui 12pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa C0603C120J4GAC
C0603C120J4GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0603C120J4GACTU Te Kāhua Ara 0.034" (0.87mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahua nui 12pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 12PF 16V NP0 0603