C0603C105Z9VACTU
KEMETKEMET
C0603C105Z9VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C105Z9VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0603
Ngā Rauemi: C0603C105Z9VACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C105Z9VACTU
Tau Wae C0603C105Z9VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 6.3V Y5V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2182325 pcs Pepa Raraunga C0603C105Z9VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-3217-1
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose