C0603C103J3HACTU
KEMETKEMET
C0603C103J3HACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C103J3HACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 25V X8R 0603
Ngā Rauemi: C0603C103J3HACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C103J3HACTU
Tau Wae C0603C103J3HACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 25V X8R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2256133 pcs Pepa Raraunga C0603C103J3HACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 399-5703-2
C0603C103J3HAC
C0603C103J3HAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) Te kaha 10000pF