C0603C102F2GECAUTO
KEMETKEMET
C0603C102F2GECAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C102F2GECAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: C0603C102F2GECAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C102F2GECAUTO
Tau Wae C0603C102F2GECAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 385965 pcs Pepa Raraunga C0603C102F2GECAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Te kaha 1000pF