C052C330J2G5CATR
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C052C330J2G5CATR
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 33PF 200V NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: C052C330J2G5CATR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C052C330J2G5CATR
Tau Wae C052C330J2G5CATR Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 33PF 200V NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90050 pcs Pepa Raraunga C052C330J2G5CATR.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q9225630B
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.245" (6.22mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 33pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Te kaha 33pF