| Tau Wae | C0402C563K8RACTU | Kaihanga | KEMET |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP CER 0.056UF 10V X7R 0402 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1195343 pcs | Pepa Raraunga | C0402C563K8RACTU.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - AC | - | Putanga - Kua tohua | 10V |
| Te manawanui | 0.056µF | Te matotoru (Max) | X7R |
| Te Rahi Whenua Whenua | - | Rahi / Rahi | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Raupapa | C | RoHS Tūnga | Tape & Reel (TR) |
| Ripa Tae - Raatau Rawa | General Purpose | Ratonga | - |
| Ko te poari | 0402 (1005 Metric) | Ētahi Ingoa | 399-4902-2 C0402C563K8RAC C0402C563K8RAC7867 |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 22 Weeks |
| Waehanga Kaihanga | C0402C563K8RACTU | Te Kāhua Ara | 0.022" (0.55mm) |
| Teitei - Tae (Max) | - | Ngā āhuatanga | - |
| Raatau Kore | - | Whakaahua nui | 0.056µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | ±10% | Whakaahuatanga | CAP CER 0.056UF 10V X7R 0402 |